Náš tím​

Zoznámte sa s našimi odborníkmi

Benedikova

MUDr. Tatiana Smolárová Benediková

stomatológia, čeľustná ortopédia
Štúdium ukončila v roku 1995 na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. V roku 1998 založila súkromnú stomatologickú ambulanciu DUODENT v Banskej Bystrici. Okrem všeobecnej a estetickej stomatológie sa venuje čelustnej ortopédii-ortodoncii, z ktorej špecializáciu získala v roku 2003. Pravidelne navštevuje odborné školenia a semináre na Slovensku a v zahraničí. Počet pacientov, ktorých lieči, každoročne narastá.

Švarka

MUDr. Ján Škvarka

stomatológia, implantológia
Štúdium ukončil v roku 2000 na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Ako stomatológ pracuje v našej ambulancii od jej založenia. Okrem všeobecnej stomatológie sa venuje implantológii a dentoalveloárnej chirurgii. Ošetruje stovky pacientov zo Slovenska a aj zo zahraničia. Od roku 2005 pôsobí aj vo Veľkej Britanii kde taktiež ako aj na našom pracovisku s úspešnosťou implantuje 1000 zubných implantátov ročne. Záujem o implantáty každoročne stúpa a stáva sa dostupnejším a trvácnym riešením pri náhrade zubov. Pravidelne navštevuje odborné školenia a semináre na Slovensku, Anglicku, Nemecku, Rakúsku. Počet pacientov, ktorých lieči, každoročne narastá.
Kral

MDDr. Andrej Král

stomatológia
Štúdium ukončil v roku 2020 na Univerzite Komenského v Bratislave. Po ukončení štúdia pracuje v našom zariadení kde sa chce špecializovať najmä v odbore estetickej stomatológie, endodoncie a chirurgie. Pravidelne navštevuje odborné školenia a semináre na Slovensku a v zahraničí. Plynule hovorí anglicky.
Holecyova

MDDr. Tereza Fekiačová

stomatológia
Štúdium ukončila v roku 2019 na Univerzite Komenského v Bratislave. Po ukončení štúdia naberala prax a pracovné skúsenosti v stomatologickej ambulancii v Pezinku. Už počas štúdia na lekárskej fakulte ako aj teraz sa aktívne zúčastňuje teoretických a praktických kurzov týkajúcich sa endodoncie, stomatochirurgie a estetickej stomatológie. V budúcnosti sa chce špecializovať najmä v odbore stomatochirurgie, estetickej stomatológie a endodoncie.
Majzelova

DiS. LEA MAJZELOVÁ

dentálna hygiena
Štúdium na Vyššej odbornej škole v Ostrave v odbore diplomovaná dentálna hygiena ukončila v roku 2020. Počas štúdia dentálnej hygieny sa zúčastnila stáže na Stomatologickej klinike v Prešove. Od roku 2017 patrí do tímu Duodent v Banskej Bystrici. Pravidelnou účasťou na školeniach sa neustále zdokonaľuje vo svojom odbore.
Lisková

Bc. Dominika Lisková

dentálna hygiena
Štúdium na Fakulte zdravotníckych odborov Prešovskej univerzity v Prešove v odbore dentálna hygiena ukončila v roku 2015. Počas štúdia dentálnej hygieny sa zúčastnila stáže na Stomatologickej klinike v Prešove a na programe Erasmus vo Fakultnej nemocnici v Hradci Králové. Od roku 2015 patrí k tímu Duodent v Banskej Bystrici. Je ústretová k novým poznatkom, trendom, rada sa vzdeláva vo svojom odbore.
Kružlicova

Barbora Kružlicová

hlavná dentálna asistentka, dentálna preventistka
Odborné štúdium v zdravotníckom odbore úspešne ukončila v Banskej Bystrici v roku 2014 . Do tímu Duodent v Banskej Bystrici patrí od roku 2016 .V roku 2019 absolvovala kurz preventistka v stomatológii. Na tejto pozícii úspešne zveľaďuje svoje teoretické, praktické a jazykové znalosti. Pri svojej práci vyniká v empatickom prístupe k pacientom a je pre ňu dôležité, aby boli ošetrenia bezbolestné a aby sa pacienti vždy radi vrátili. Mimo práce sa venuje bodybuildingu.
Kindernay

Silvia Kindernay

dentálna asistentka
IMG-20220509-WA0000

Mgr. Martina Mrázová

dentálna asistentka
2 (1)

Jana Saboličová

dentálna asistentka | recepcia
Belhová

Tereza Belhová

dentálna asistentka
1 (4)

Jozefína Dvorská

recepcia
Smolár

Michal Smolár

manažér kliniky

... vážime si Váš úsmev

© 2021 RYVENIA | Vytvorené na Slovensku